> Листопад 2021 – Rudomain

За сприяння “Рудомайну” у Кривому Розі відбулося технічне відкриття Дія.Бізнес

В межах національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес відбулось технічне відкриття центру підтримки підприємців у Кривому Розі, партнером якого є також і «Рудомайн».

Директор "Рудомайну" Володимир Колос

Це найбільший центр Дія.Бізнес в Україні — його площа 600 квадратних метрів. Адреса: м. Кривий Ріг, вул. Петра Калнишевського, 1а.

Це нові можливості для підприємців:

  • безоплатні консультації від експертів за різними напрямками
  • участь у бізнес-подіях
  • навчання на короткострокових та довгострокових освітніх програмах
  • пошук інвесторів і партнерів
  • знайомство з іншими підприємцями
  • тестування продукту на спеціальній pop-up-локації тощо.

Ці можливості будуть доступні після офіційного відкриття центру Дія.Бізнес у Кривому Розі у січні 2022 року. Наразі локація готова, а команда зібрана та проходить навчання.

Заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан заявила: «Це вже 10-й центр Дія.Бізнес. Мінцифра активно розвиває інфраструктуру центрів підтримки підприємництва Дія.Бізнес, що покривають усю країну та працюють як єдиний механізм за найвищими стандартами надання послуг та комунікації з підприємцями».

Юрій Корявченков, ініціатор відкриття Дія.Бізнес у Кривому Розі: «Я з гордістю заявляю, що в моєму рідному місті відкрився найбільший центр Дія.Бізнес. Ми ініціювали цей проєкт, щоб полегшити життя підприємцям і реально допомогти їм. Пишаємося нашим сучасним центром і будемо слідкувати за успіхами підприємців».

«Впевнений, що цей центр буде новим поштовхом для підприємців міста. Завжди приємно спостерігати за амбітними, талановитими та юними криворіжцями, які хочуть відкрити або «розкрутити» свій бізнес. І ми допоможемо! Успіхів найбільшому центру Дія.Бізнес у Кривому Розі!», — сказав директор компанії «Рудомайн» Володимир Колос.

Проект створено за сприяння Рудомайн і Visa. Технічний партнер — Хуавей Україна. Партнер з безпеки — Ajax Systems. Планується, що загалом до кінця 2021 року будуть відкриті 11 центрів Дія.Бізнес.

«Рудомайн» викриває міфи про забруднення навколишнього середовища – 2

Навколо діяльності компанії та впливу на екологію періодично виникають чутки, а то і відверта брехня, перекручені факти та фейки.

Тому для всіх охочих знати правду з першоджерел, а не від дилетантів та псевдоекологів, «Рудомайну» є, що повідомити про свою діяльність та документи, які її регулюють.

По-перше, щодо отримання ліцензії на розробку нібито без конкурсу.

Відповідно до пункту 8.1 постанови №615 від 30 травня 2011 р. у редакції, яка була чинною на момент отримання спеціального дозволу на користування надрами (Зі змінами й доповненнями, внесеними Постановами Кабінету Міністрів України від 4 липня 2011 року N 751, від 25 січня 2012 року N 307, від 17 жовтня 2012 року N 991, від 9 січня 2013 року N 24, від 28 січня 2015 року N 42, від 16 грудня 2015 року N 1173, від 11 лютого 2016 року N 76, від 6 квітня 2016 року N 277, від 2 листопада 2016 року N 775), без проведення аукціону дозвіл надається у разі: видобування корисних копалин, якщо заявник за власні кошти здійснив геологічне вивчення ділянки надр та підрахунок запасів корисних копалин, який затверджено ДКЗ, та подав документи на отримання спеціального дозволу не пізніше, ніж протягом трьох років після затвердження запасів, а також видобування корисних копалин (для нафтогазоносних надр на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ), якщо заявник за власні кошти здійснив апробацію в ДКЗ за умови затвердження підрахунку запасів корисних копалин у ДКЗ протягом трьох років, а в межах континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони України — десяти років з моменту надання дозволу. 

«Рудомайн» викриває міфи про забруднення навколишнього середовища — 2
«Рудомайн» викриває міфи про забруднення навколишнього середовища

У 2017 році підприємством ТОВ «Рудомайн» було укладено договір (умову) купівлі-продажу геологічної інформації №64/11 від 13 травня 2017 року, що надалі дало можливість зареєструвати у Державній службі геології та надр України форму 3-ГР (РДВГН), Державний реєстраційний номер об’єкта РДВГН - У -17-329/1 від 31.05.2017 «Геолого-економічне обґрунтування виділення ділянки №2 кар’єру "Південний" родовища залізних руд рудника ім. Кірова (поле шахти ім. Артема) у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області. Далі проколом ДКЗ № 3977 від 15 червня 2017 року було проведено затвердження запасів, де було прийняте рішення – апробувати запаси, підраховані станом на 01.01.2017 року. 

На основі того, що підприємство провело за власні кошти процедуру апробації запасів та завчасно подало до Держгеонадр на розгляд заяву та пакет документів щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами, після проведення процедур перевірки Держгеонадр пакету документації було прийняте рішення про надання спеціального дозволу. 

По-друге, щодо майнового комплексу, який нібито придбаний без аукціону. 

Згідно з протоколом електронного аукціону UA — PS-2021-02-02-000070-3 від 28.02.2021 ТОВ «Рудомайн» став переможцем, тому що запропонував краще цінову пропозицію при проведенні аукціону з передачі в оренду державного майна — ЦМК Державного науково-виробничого підприємства «Укрмеханобр». Підсумком аукціону стало укладення договору оренди від 25.03.2021 між переможцем аукціону (ТОВ «Рудомайн») й регіональним фондом Держмайна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях.. 

По-третє, щодо нібито фальсифікації відстань від виробничих потужностей компанії до житлових будівель.

Відстань, яка зазначена у висновках псевдоекологів, виміряна від старої ділянки кар'єру, що вже не діє, роботи в якій не ведуться і вестися не плануються. А ділянка, на якій, згідно з отриманою ліцензією, ведуться роботи, знаходяться за п'ятисотметровою зоною. 

Тож, не все те #Рудомайн, що червоне!

«Рудомайн» започаткував діалог з мешканцями Кривого Рогу без посередників

У Кривому Розі відбулася знакова подія — зустріч, яка стала початком діалогу між провідним підприємством міста «Рудомайн» та місцевими жителями. Мета – запобігти поширенню паніки та спростувати фейки, які поширювали серед містян так звані екоактивісти, що й стало причиною конфлікту на основі екологічних питаннь.

З екскурсією в «Рудомайн» у Кривому Розі прийшли також представники медіа. «Після всіх цих гучних подій у Кривому Розі, пов'язаних з екологією, а зокрема й ситуації щодо кар’єру. Який розробляє «Рудомайн», народний депутат Олена Криворучкіна вирішила організувати платформу. Її мета – виключити з цього процесу посередників, так званих екоактивістів. Прізвища вголос ніхто не називав, але всі зрозуміли, що йдеться про Василину Нікульнікову, Антона Петрухіна та Миколу Колесника», – розповів  журналіст Кирило Вольний.

Окрім журналістів, участь у заході взяли місцеві жителі, менеджмент підприємства, Держекоінспекція.

«Люди, яким у вуха вкладали, як все погано, змогли самі подивитися на реальний стан речей та поставити запитання свої керівництву тощо. Отже, зустріч пройшла дуже плідно. Люди, які прийшли туди, були приємно здивовані тим, що на підприємстві дійсно дотримуються всіх необхідних заходів щодо викидів та захисту довкілля. Головна проблема – це пил. Вони подивилися, як це все відбувається, як регулярно поливають  машинами спеціальними ґрунт, як закривають ці насипи продукції спеціальним агроволокном, щоб із них не летів пил», – повідомив журналіст.

Головний інженер підприємства Сергій Генкуленко відповів на всі запитання присутніх

За результатами зустрічі було виключено посередників, налагоджено комунікації та прямий контакт між людьми та підприємством.

«Підприємство готове робити все для того, щоб ця проблема розв'язувалася. Це була атака на «Рудомайн». Крім того, стало зрозуміло, що не лише через це підприємство у місті пилюка», – розповідає Кирило Вольний.

Місцеві разом із екоінспекцією домовилися, що проведуть позапланові перевірки не лише «Рудомайну», вона вже запланована. Також проінспектують підприємства, які розташовані поряд із «Рудомайном».

Зокрема, у Держекоінспекції наголосили, що більшу частину викидів здійснюють інші підприємства, які розташовані поруч.

Також представник Держекоінспекції у Кривому Розі Олександр Скакальський зазначив, що була здійснена перевірка «Рудомайну» через скарги, які надходили від місцевих. Підприємство повністю погодилося усунути всі недоліки, які вказані у приписі від Держекоінспекції. Приблизно на січень-місяць планується повторна перевірка вже того, як були виконані саме ці приписи.

За словами Олени Криворучкіної, ця зустріч стала початком, який ознаменував прямий контакт, прямий діалог.

«Це діалог між місцевими та депутатами, між місцевими та керівництвом підприємства. Якщо раптом у людей виникатимуть питання або якісь претензії – тепер вони мають прямий контакт, пряму можливість без посередників і псевдоактивістів одразу звертатися безпосередньо до підприємства. Зараз це стало таким логічним завершенням», – сказала вона.

Вона також зазначила, що місцеві «екоактивісти» вдавалися до інформаційних спекуляцій.

«З одного боку ми маємо стан довкілля, який погіршується не лише внаслідок діяльності одного підприємства. З іншого боку – це спекуляція. Спекуляція на екологічних правах криворіжців, на репутації підприємства. Тобто є купка людей, які заради своєї вигоди маніпулюють думкою, наводять неправдиві факти та створюють суперечності між громадою та підприємством. Ключовим завданням було створення комунікаційної платформи між представниками громад, обранців від Кривого Рогу, які покликані забезпечувати нормальний стан довкілля, та керівництвом підприємства, а також між контрольним органом – Держекоінспекцією. Ми не дамо шансу піаритися на ситуації та зловживати нею заради власної вигоди. Люди на власні очі переконалися в нормах, яких дотримується підприємство», – підсумувала нардепка.

Начальник Відділу державного екологічного нагляду (контролю) промислового забруднення Держекоінспекції Кривого Рогу Олександр Скакальський наголосив, що підприємство насправді йде назустріч.

«Є така ситуація, що якщо підприємство не пускає з перевіркою на свою територію екоінспектора, то воно платить смішний штраф у розмірі 760 грн. Тобто, по суті, все, що б ми могли зробити, то це виписати штраф підприємству у розмірі 760 грн, і нічого б не змінилося. А підприємство йде назустріч та, крім того, пустило до кар’єру людей», – розповів він.

Керівництво «Рудомайну» задоволено зустрічею, але шкодує, що не всі активні мешканці міста, які були незадоволені діями компанії, були присутні.

«Виникла дивна ситуація, коли ті, хто більш за все кричав про екологічні порушення з боку підприємства, відмовився на наше запрошення та не прийшов, щоб поговорити за нами без посередників та отимати відповіді на будь які питання», — був здивованний головниц інженер компанії Сергій Генкуленко.

«Ми завджи відкриті до діалогу та готові відвопідати на питання небайдужих до єкологічних питаннь кріворіжців», — підвів підсумок зустрічі директор «Рудомайну» Володимир Колос. 

Рудомайн та ДУЕТ домовились про співпрацю та партнерство

Компанія «Рудомайн» та криворізький Державний університет економіки і технологій підписали Меморандум про співпрацю та партнерські відносини.

«Рудомайн» та ДУЕТ домовились, що будуть консолідувати спільні зусилля з впровадження інформаційно-профорієнтаційних заходів в області освіти, сприяти організації виховної, спортивно-масової та культурно-дозвільної діяльності, створювати спільні освітні, навчально-методичні конференції, семінари, наради, практикуми тощо, надавати організаційну підтримку в питаннях реалізації екологічних, наукових, інно­ваційних, громадських та інших проектів та програм.

Генеральний директор компанії «Рудомайн» Володимир Колос підкреслив, що підприємство зацікавлено у підготовці кадрового резерву: «Сьогодні ми відчуваємо дефіцит молодих кадрів. Не так багато молодих спеціалістів працює у нас, і загалом у регіоні. Вважаю, що ця співпраця стане добрим фундаментом для розвитку нових молодих спеціалістів для нашої галузі».

«ДУЕТ володіє потужною експертизою у гірничо-металургійної галузі. Ми можемо цей досвід перетворювати на капітал для компаній, тож чимало у нас є перспектив спільного, і саме головне, що ми бачимо нові обрії, адже ефект синергії можливий саме тоді, коли зустрічаються партнери та починають докладати зусиль для досягнення спільних цілей», — наголосив в.о. ректора Державного університету економіки і технологій Андрій Шайкан.

Канал «Прямий» отримав попередження за маніпулятивне відео про «Рудомайн»

«Рудомайн» направив скаргу до Комісії з журналістської етики, вважаючи, що відео з назвою «Футбольний клуб для Зеленського розвивають в обмін на здоров'я його земляків» містить твердження, які поширюють неправдиву і недостовірну інформацію про підприємство, відомості викладені неправдиво, однобоко і тенденційно.

Підприємство вважає, що інформація викладена на відкритому сайті й поширена в мережі Інтернет для широкого кола користувачів, принижує честь, гідність і порочить ділову репутацію заявників в очах необмеженого кола осіб і дає помилкову підставу асоціювати заявників як осіб ненадійних, нечесних, які працюють незаконно, пов'язаних з кримінальним світом.

Комісія проаналізувала зміст відео, змонтованого телеканалом "Прямий", встановила порушення п. 8 та п. 10 Кодексу етики українського журналіста і винесла телеканалу «Прямий» попередження.

Співробітники компанії «Рудомайн» вимагають захистити їх підприємство від атак

Співробітники гірничодобувного підприємства Кривого Рогу «Рудомайн», яке розробляє кар'єр «Південний», вимагають захистити їх підприємство від необгрунтованих нападок, безпрецедентного тиску і загрози неправомірного закриття. Про це було заявлено на мітингу, де були присутні близько 200 співробітників компанії.

«На «Рудомайн» чиниться безпрецедентний тиск та інформаційна атака з боку блогерів з сумнівною репутацією, псевдоекологів, які заробляють на життя шантажем підприємств, і активістів з відверто кримінальним минулим. Їх мета — закрити підприємство. Якщо це станеться, куди ми з вами поїдемо працювати? У Польщу збирати полуницю?», — сказав заступник директора з виробництва Сергій Медведєв. — Саме з таких атак і нападок, які зараз відчуває «Рудомайн», починаються рейдерські захоплення бізнесу».

В ответ на призывы закрыть предприятие и засыпать карьер эколог компании «Рудомайн» Наталья Лихачева сказала: «Это невозможно, так как запрещена рекультивация карьера, в котором есть запасы руды. Остановка предприятия закончится тем, что жители близлежащих домов останутся с огромным ямой и экологическими проблемами один на один. Банально некому будет заниматься даже пылеподавлением».

Вона нагадала, що за підсумками півріччя частка «Рудомайна» в забрудненні навколишнього середовища Кривого Рогу становить всього 0,1%.

«До речі, компанія платить тільки місту 50 мільйонів гривень податків. За чий рахунок городяни будуть безкоштовно їздити в тролейбусах? — сказав начальник дільниці компанії Володимир Дубінін. — На підприємстві працює 1200 співробітників, за кожним з них — сім’я: діти, родичі, літні батьки. Людей, які залежать від благополуччя компанії, в три рази більше. І вони залишаться без засобів до існування».

За підсумками мітингу співробітники компанії склали петицію, яка буде спрямована до міської влади Кривого Рогу, а також до силових структур.

В діяльності компанії «Рудомайн» Держекоінспекція не зафіксувала значних порушень

Фахівці Держекоінспекції під час перевірки компанії «Рудомайн» зафіксували незначні порушення, які не мають значного впливу на довкілля та будуть усунуті найближчим часом.

Компанія вважає за необхідне дати пояснення цим фактам.

Держекоінспекція зафіксувала:Невиконання умов висновку ОВД (оцінка впливу на довкілля) в частині проведення вибухових робіт при мінімальній швидкості.

Рудомайн:Йдеться про урахування рози вітрів при вибухах. Це не стосується сейсмічного та звукового впливу чи потужності вибухів. Але підприємство при вибухах здійснює необхідні заміри. Ніяким чином цей пункт не є оцінкою шкоди, яку можуть спричиняти вибухи.

Держекоінспекція зафіксувала:Невідповідність висновку санітарно-епідеміологічної експертизи щодо обґрунтування розміру санітарно захисної зони для ділянки №2 кар’єру «Південний» фактичному стану підприємства за показниками продуктивності кар’єру.Незабезпечення надання достовірної інформації з урахування всіх видів викидів забруднюючих речовин, включаючи пил, при проведенні масових вибухів, в процесі підготовки звіту з ОВД;Матеріали інвентаризації викидів забруднюючих речовин та дозвіл на викиди в атмосферне повітря не відповідають фактичному стану

Рудомайн:Перелічені факти, на які звернула увагу Держекоінспекція, стосуються невідповідностей, що виникли при застосуванні критеріїв діючого кар’єра до дільниці, де ще не ведеться видобуток руди.

Держекоінспекція зафіксувала:Нездійснення заходів щодо зменшення обсягів викидів забруднюючих речовин, в тому числі передбачених міською екологічною програмою;

Рудомайн:Йдеться про рекомендації використовувати спеціальні зв’язуючи речовини на технологічних автошляхах кар’єру. Підприємство вже замовило наукову роботу, в якій будуть запропоновані ефективні методи пилопригнічення на автодорогах кар’єру.

Держекоінспекція зафіксувала:Неподання документів для взяття на державний облік об'єкта, який чинить або може чинити шкідливий вплив на здоров'я людей і стан атмосферного повітря.

Рудомайн:Це порушення виникло з-за бюрократичних формальностей при регулярному поданні статистичних даних про діяльність підприємства. Підкреслімо, що це зауваження не стосується виробничої діяльності.

Держекоінспекція зафіксувала:Незабезпечення в процесі підготовки звіту з ОВД достовірної інформації в частині використання коефіцієнта, що враховує вологість матеріалу.

Рудомайн:В ОВД вказана усереднена величина коефіцієнту вологості. Але вологість постійно змінюється, що підтверджується сертифікатами акредитованої лабораторії. Тому інколи виникають відмінності між фактичними показниками та тими, що зазначені в ОВД.

Після надання Держекоінспекцією припису щодо усунення виявлених порушень компанія «Рудомайн» обов’язково його виконає.

«Рудомайн» звертає увагу, що на тих дільницях, де йдеться видобуток корисних копалин, порушень не виявлено», — підкреслив генеральний директор компанії Володимир Колос.

Рудомайн став партнером веломарафону Залізна сотня

Завдяки «Рудомайну» вперше в історії України учасники промислово-індустріального MTB веломарафону «Залізна сотня» проїхали частину маршруту по ділянці «Справжній Марс», по кар’єру поруч зі справжньою технікою, котра по маршруту слідування спортсменів тимчасово припиняла роботу. 

«Я дуже вдячний нашій компанії, за те, що вона підтримує футбольний клуб «Кривбас», спорт, культуру та такі заходи. Просто здорово, що «Рудомайн» має такі культурно-спортивні вподобання!», — поділився своїми враженнями від веломарафону Андрій Різник, працівник компанії.

Разом з більш ніж 400 велосипедистами він взяв участь у веломарафоні, який пройшов через унікальну місцевість промислової спадщини Кривого Рогу, цікавими ґрунтовими доріжками та стежками.

«Я давно захоплююся спортом, й для мене це вже третій веломарафон. Я із задоволенням це роблю і дуже радий, що це відбувається у нашому місті, тут розвивається фізична культура та спорт», — сказав Андрій. — Проїхати по кар'єру — це возвеличити наше місце, тому що воно видобуває руду, і такі краєвиди — це рідкість на землі. І побачити їх, подивитися на цей ландшафт, красу — це буде здорово!

Це дуже чудово, що ми маємо змогу проїхати по кар'єру і підприємство дало таку можливість, щоб люди побачили щось таке незвичайне, що ми не можемо бачити на побутовому рівні», — сказав Андрій.

Денис Дубов, організатор веломарафону «Залізна сотня», наголошує на унікальності заходу: «В Україні до цього дня більше ніде немає такого, де б на працюючому підприємстві відбувалася справжня гонка велосипедистів чи будь-який спортивний захід. Це сьогодні дуже круто, і ми сподіваємося, що це дасть шалений повштух для розвитку спорту та індустріально-спортивних заходів, які проходять у Кривому Розі.

Ми дуже вдячні компанії «Рудомайн», за те, що вони нам допомогли зробити цю справжню фішку нашого марафону, яка відбувається в цьому році», — сказав Денис.

Висновки перевірки зупинять безпідставні обвинувачення підприємства

20 вересня у компаніях «Рудомайн» та УГК (Українська гірничо-добувна компанія) почалась позапланова перевірка з боку Державної екологічної інспекції. Напередодні цих подій підприємства відвідали голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований, начальник відділу державного екологічного нагляду промислового забруднення Олександр Скакальський та заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олена Криворучкіна.

Гості відвідали кар’єри, які розробляють компанії, на власні очі побачили масштаби видобутку руди, техніку та мали нагоду переконатися в тому, що підприємства дійсно проводять пилоприбивні заходи. При цьому використовуються поливні автомобілі, сітки, якими накриваються відвали, та навіть так звані снігові «пушки», які у кар’єрах розпиляють воду.

«Підстава цієї перевірки – скарга мешканки Кривого Рогу, яка скаржилась на стан атмосферного повітря. Вона вважає, що саме з цієї території йдуть викиди під час роботи кар’єру», – пояснив причину перевірки голова Держекоінспекції Андрій Мальований. – «Ми вдячні підприємству за допуск на територію. Підприємство готове сприяти перевірці та налаштоване до співпраці, готове показати документи, воно відкрите. Я впевнений, що за 10 днів буде представлена прозора та об'єктивна картина».

Голова відділу державного екологічного нагляду промислового забруднення Олександр Скакальський наголосив: «Наявних ознак (порушень) під час відвідування ми не з'ясували, тому будемо це робити саме під час перевірки».

Він запевнив, що обов’язково буде враховуватися те, що поруч з кар'єрами знаходяться інші підприємства, які можуть негативно впливати на довкілля. «Потрібно з'ясувати об'єктивно, чи це виробнича діяльність саме з цього підприємства, або, можливо, є якісь інші чинники впливу», – підкреслив Олександр Скакальський.

Генеральний директор «Рудомайна» Володимир Колос вважає, що перевірка допоможе припинити маніпуляції навколо компанії: «Сподіваюсь, що висновки фахівців Державної екологічної інспекції, нарешті, зупинять безпідставні обвинувачення підприємства».

Головного інженера компанії «Рудомайн» Сергія Генкуленко, який супроводжував гостей, турбує те, що фактично підприємство знаходиться під тиском інформаційної атаки. «Якщо уважно слідкувати за інформаційним середовищем, то очевидно, що зараз багато балачок та брехні про те, що саме наше підприємство завдає невиправну шкоду екології нашого міста».

Але йому імпонує, що гості висловили бажання об’єктивно розібратися в ситуації, яка склалася навколо компанії та її діяльності.

«Ми відкриті, будь ласка, приїжджайте, переконуйтеся, дивіться про те, як ми продовжуємо діяльність кар'єрів, які працюють з 50-х років минулого сторіччя, і робота в них не припинялася, грубо кажучи, ні на день.

Ми продовжуємо справу наших батьків і дідів в прямому сенсі. Ми – корінні жителі, практично всі, співробітники, тут живемо і працюємо. І турбуємося про екологію і про майбутнє наших дітей», – підкреслив Сергій Генкуленко.

У кар’єрі Рудомайна ФК «Кривбас» презентував нову ігрову форму

ФК «Кривбас» разом зі своїм технічним партнером JOMA представив нову ігрову форму на сезон 2021-2022 рр.


«Ми разом із крутими професіоналами «Zbroy.films» дуже хотіли зробити щось особливе і захоплююче. Не стандартна презентація на стадіоні чи на якомусь умовному даху, а справжній екшн. Я думаю, у нас все вийшло. Але і це ще не все, згодом ми представимо бекстейдж та ролик з презентацією у форматі 360°», – підкреслив віцепрезидент клубу Артем Гагарін.

Відео пронизано глибокими смислами, які акцентують увагу на принципах та філософії клубу. Зйомки відбувались у кар'єрі, який розробляє компанія «Рудомайн» – генеральний партнер клубу. Масштаб підприємства, яке підкорює природу, сила могутньої техніки та праця людей – це підґрунтя стабільності та успіху клубу. Футболісти та футболістки знімались разом, що є ознакою гендерної рівності. Представники України, Бразилії та Молдови стоять поруч у формі з емблемою одного клубу – і це символізує єдину міцну сім'ю під назвою ФК «Кривбас».

Представники клубу, Денис Васін, Роман Льопка, Лідіані Де Олівейра, Марія Анпілогова, Ірина Топал та Вагнер Гонсалвез, гордо стоять на фоні техніки компанії «Рудомайн», яка у прямому сенсі видобуває залізо з-під землі та є рушійною силою промисловості країни. Це історія про системоутворюючу спокійну силу та міць, а також про відданість традиціям рідного краю.

Але у ролику знайшлося місце і динаміці, і руху. Камера зі швидкістю до 100 кілометрів на годину з легкістю занурюється на сотні метрів у кар'єр і з такою ж швидкістю злітає до гори. Саме такими темпами і також динамічно йде розвиток криворізького футболу після відродження ФК «Кривбас» у 2020 році.

На новій формі «Кривбасу» від виробника JOMA з’явився новий партнер – компанія Parimatch, та залишились старі, перевірені часом:
– Генеральний партнер компанія «Рудомайн»;
– Компанія «Укравіт», який є національним експертом №1 у сфері захисту рослин;
– Товариство «Спорт Сервіс» – офіційний дистриб’ютор торговельної марки Joma в Україні;
– Модний партнер бренд «Строчка»: Будь в тренді разом зі строчкою!

Традиційні кольори, історична емблема, фірмові номери та гасло «Ім’я нам Кривбас» прикрашають усі комплекти екіпірування клубу та віддають шану історії ФК «Кривбас».