> ПРО КОМПАНIЮ – Rudomain

ПРО КОМПАНIЮ

РУДОМАЙН активно працює на території України, СНД і Європи. Починаючи з 2005 року нами було перероблено понад 20 мільйонів тонн некондиційних руд Криворізького залізорудного басейну. Довгі роки підприємство впевнено і сумлінно співпрацює як з вітчизняними, так і з західними партнерами, серед яких можна виділити: US Steel Kosice (Словаччина), Liberty Ostrava a.s. (Arcelor Mittal Steel Ostrava Чехія), ISD Dunaferr Co. Ltd (Угорщина), ПАТ «ММК ім. Ілліча», ПАТ «Алчевський металургійний комбінат», ПАТ «Дніпровський металургійний завод», Zelezara Smederevo (Сербія), Lafarge Ciment (Moldova) SA, ПАТ «Подільський цемент», ПАТ «Івано-Франківськцемент», ПАТ«ХайдельбергЦемент Україна», Крічевцементошіфер, Красносельскстройматеріали, Білоруський Цементний Завод.

  ТОВ «РУДОМАЙН» – є підприємством з видобутку залізорудної сировини відкритим способом. Родовище багатих залізних руд – кар’єр «Південний» знаходиться в південній частині Саксаганського району м. Кривий Ріг, в трьох кілометрах на південь від залізничної станції «Шмаково» ДП Укрзалізниця».

   Видобування залізних руд кар’єру  «Південний» здійснюється відповідно до Спеціального дозволу на користування надрами No 6236 від 08.12.2017р. Продукція підприємства – руди залізні, відповідає вимогам ТУ У 07.1-37064892-001:2015 «Руді залізні ТОВ «РУДОМАЙН».

 Підприємство РУДОМАЙН було засновано в 2005 році. Виробничі потужності нашої компанії знаходяться в місті Кривий Ріг. Саме в Криворізькому гірничорудному басейні, ми видобуваємо сировину і в Кривому Розі виробляємо нашу продукцію – руду високої якості. За роки успішної роботи наші вироблено понад двадцять мільйонів тонн руди. Кількість готової продукції, з вмістом заліза від 50% до 63% і фракцією 0-10 міліметрів, становить півтора мільйона тонн на рік.

   РУДОМАЙН – одне з найбільших підприємств в області виробництва залізорудної сировини. Підприємство постійно розвивається, щороку збільшуються потужності виробництва, закуповується і модернізується обладнання.

НОВИНИ