Цей бренд не просто символізує якість та інновації, він також створений для того, щоб підтримувати українські підприємства та підвищувати їхню конкурентоспроможність на світовому ринку.
«Зроблено в Україні» охоплює широкий спектр галузей й сьогодні ми хочемо особливо підкреслити важливість розвитку гірничодобувної промисловості.
Компанія #Рудомайн рада приєднатися до цієї важливої ініціативи та позначати свою продукцію знаком «Зроблено в Україні». Відтепер цей бренд буде символізувати нашу спільну мету - створювати якісні продукти з урахуванням найвищих стандартів.
Разом ми піднімемо українську промисловість на нові висоти!
Слава Україні!
![](https://rudomain.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/зроблено_пороблено_рудомайн_охорона_праці_инста_копия-1024x1024.jpg)