На честь професійного свята - Дня металурга та гірника - у будівлі міськвиконкому Криворізької міської ради відбулося урочисте нагородження працівників гірничодобувної галузі.
Грамотами за високий професіоналізм, вагомі трудові досягнення, сумлінну працю, значний внесок у підвищенні ефективності виробництва, соціально-економічний розвиток міста, були нагороджені працівники компанії «Рудомайн» та «Українська гірничодобувна компанія».
![](https://rudomain.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/294369659_356354439995522_8881776307908467537_n-1024x1024.jpeg)
Рудомайн: Шардуба Віталій, Мельниченко Віталій, Кузубова Олена
УГДК: Канібас Михайло, Письменний Андрій, Костін Сергій.
«Це — наші герої! Дуже важливо і почесно, коли робота наших працівників, їхній внесок в розбудову держави високо оцінюється владою. Це є додатковим мотиваційним фактором рухатися вперед»,- підкреслив головний інженер компанії Сергій Генкуленко.