> Высокое качество с EDX6000B – Rudomain

Высокое качество с EDX6000B

Висока якість продукції, яку ми виготовляємо, являється основним пріоритетом діяльності компанії «Рудомайн». До недавнього часу контроль над якістю продукції, що виробляється, здійснювався в відокремленій лабораторії. Це не завжди дозволяло швидко відслідковувати процентний вміст заліза (Fe) в руді на кожному з етапів її видобутку і переробки.

Дану проблему вирішили новостворений відділ технічного контролю і організована при ньому власна лабораторія. Придбане нами сучасне обладнання включає комплекс приладів, що складається з двох дробарок різного класу, лабораторного стирача, лабораторного просівача, сушильної шафи і рентгенофлуоресцентного спектрометра.

 Це дало можливість ретельно відстежувати зміну процентного вмісту заліза (Fe) в руді на

кожній стадії виробництва, починаючи з моменту екскавації руди в забої екскаватора,

закінчуючи відвантаженням товарної продукції вже в залізничних вагонах.

 Придбаний нами дороговартісний, високоточний, рентгенофлуоресцентний спектрометр EDX6000B здатний виробляти спектральний аналіз руди різних видів, виявляючи наявність корисної складової заліза (Fe) в гірничій масі. Це єдиний подібного роду прилад, наявний на гірничо-збагачувальних комбінатах Кривого Рогу.

 Крім того, нова лабораторія дозволяє миттєво реагувати на зміни виробничої ситуації, сприяє оптимізації виробництва і поліпшенню технологічного процесу.

 Як результат - ще вища гарантія того, що продукція, яку випускає ТОВ «Рудомайн», повністю відповідає заявленим показникам і може бути використана для подальшого виробництва.

ІНШІ НОВИНИ