> Співробітники компанії «Рудомайн» вимагають захистити їх підприємство від атак – Rudomain

Співробітники компанії «Рудомайн» вимагають захистити їх підприємство від атак

Співробітники гірничодобувного підприємства Кривого Рогу «Рудомайн», яке розробляє кар'єр «Південний», вимагають захистити їх підприємство від необгрунтованих нападок, безпрецедентного тиску і загрози неправомірного закриття. Про це було заявлено на мітингу, де були присутні близько 200 співробітників компанії.

«На «Рудомайн» чиниться безпрецедентний тиск та інформаційна атака з боку блогерів з сумнівною репутацією, псевдоекологів, які заробляють на життя шантажем підприємств, і активістів з відверто кримінальним минулим. Їх мета — закрити підприємство. Якщо це станеться, куди ми з вами поїдемо працювати? У Польщу збирати полуницю?», — сказав заступник директора з виробництва Сергій Медведєв. — Саме з таких атак і нападок, які зараз відчуває «Рудомайн», починаються рейдерські захоплення бізнесу».

В ответ на призывы закрыть предприятие и засыпать карьер эколог компании «Рудомайн» Наталья Лихачева сказала: «Это невозможно, так как запрещена рекультивация карьера, в котором есть запасы руды. Остановка предприятия закончится тем, что жители близлежащих домов останутся с огромным ямой и экологическими проблемами один на один. Банально некому будет заниматься даже пылеподавлением».

Вона нагадала, що за підсумками півріччя частка «Рудомайна» в забрудненні навколишнього середовища Кривого Рогу становить всього 0,1%.

«До речі, компанія платить тільки місту 50 мільйонів гривень податків. За чий рахунок городяни будуть безкоштовно їздити в тролейбусах? — сказав начальник дільниці компанії Володимир Дубінін. — На підприємстві працює 1200 співробітників, за кожним з них — сім’я: діти, родичі, літні батьки. Людей, які залежать від благополуччя компанії, в три рази більше. І вони залишаться без засобів до існування».

За підсумками мітингу співробітники компанії склали петицію, яка буде спрямована до міської влади Кривого Рогу, а також до силових структур.

ІНШІ НОВИНИ