> Екологiя – Rudomain

Екологiя

Починаючи з 2020 року ТОВ «РУДОМАЙН» залучено до реалізації заходів “Міської програми по вирішенню екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища на 2016-2025 роки”.

Екологічна діяльність ТОВ «РУДОМАЙН» направлена на:

• дотримання всіх законодавчо-правових вимог у сфері екології;

• мінімізацію впливу шкідливих факторів на навколишнє природне середовище і здоров’я людей, а також раціональне використання природних ресурсів;

• виконання завдань та заходів з охорони та поліпшення стану атмосферного повітря, а саме:

З метою запобігання пилоутворення у весняно-літній період проводиться полив технологічних доріг кар’єру «Південний», проммайданчику комплексу по збагаченню гематитових кварцитів та автодороги житлового масиву в межі санітарно-захисної зони. Також, за допомогою спеціальної техніки здійснюється механічна очистка доріг місцевого призначення у Саксаганському районі м. Кривий Ріг.

Протягом року на підприємстві здійснюється моніторинг якості атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони кар’єру згідно укладених договорів. За результатами контролю перевищень гранично-допустимих концентрацій не зафіксовано.

Управління відходами на ТОВ «РУДОМАЙН» проводиться відповідно діючої законодавчої нормативно-правової бази. Зокрема Законам України “Про відходи”, “Про охорону навколишнього природного середовища”, а також комплексом інших нормативно-правових документів.

Передача відходів виробництва проводиться відповідно укладених договорів з підприємствами, які мають право на поводження з даними відходами.

НОВИНИ