> 9 січня у форматі відеоконференції відбулися громадські слухання присвячені обговоренню звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Розробка техногенного родовища «Ділянка №2» кар’єру «Південний» з врахуванням західного флангу «Ділянка №3 (залізні руди повторної розробки п’ятого та шостого залізистих горизонтів) ТОВ «РУДОМАЙН» – Rudomain

9 січня у форматі відеоконференції відбулися громадські слухання присвячені обговоренню звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Розробка техногенного родовища «Ділянка №2» кар’єру «Південний» з врахуванням західного флангу «Ділянка №3 (залізні руди повторної розробки п’ятого та шостого залізистих горизонтів) ТОВ «РУДОМАЙН»

💬 Під час слухань учасники мали можливість висловити свої думки та зауваження, вислухати експертів та взяти участь у створенні майбутніх екологічних рішень для нашого міста. Надзвичайно важливо брати участь у подібних ініціативах, адже це наш шанс вплинути на збереження навколишнього середовища та забезпечення екологічної стійкості.

👥 На слуханнях брали участь представники ТОВ «РУДОМАЙН», зокрема:

Заступник директора - Олег Подкопаєв
Начальник юридичного відділу - Гліб Кравцов
Головний геолог - Артем Мельниченко
Інженер – землевпорядник - Анатолій Лукін
Служба екології - Вікторія Падковська та Наталія Лихачова.

🔍 Також під час проведення громадських слухань присутні мали можливість поставити питання, надати зауваження та пропозиції. Серед учасників - представники громадських організацій та спілок «Міжрегіональне бюро екологічного захисту», «ЕкоТЕКА», «Екологічна рада Криворіжжя», «Досить труїти Кривий Ріг».

☝️Цікаво зазначити, що майже вперше у громадських слуханнях брали участь й представники наукового сектору Криворіжжя, а саме від: Державного університету економіки і технологій та Криворізького технічного університету, завдяки участі яких ми мали змогу почути справді зважену, наукову та професійну думку щодо промислової складової Кривого Рогу, а також про те що не слід забувати про поклади залізної руди на яких історично збудоване місто. Ця аргументована думка науковців дійсно контрастувала з попередніми громадськими слуханнями, де майже завжди звучав голос необґрунтованих емоцій.

🏡 Варто відзначити, що від мешканців вулиць які знаходяться поблизу кар’єру, а саме: Житловий масив Карнаватка, вулиці Севастопольська, Упіта, Філатова та Льотчиків - зауважень та питань не надходило і на громадських слуханнях вони присутні не були.

💬 Фахівці ТОВ «РУДОМАЙН» надали вичерпні коментарі та відповіді на поставлені питання. Дякуємо всім, хто долучився до цього важливого діалогу для нашого міста та навколишнього середовища!

🙏Разом будуємо найкраще майбутнє для нас та наших дітей.

Слава Україні!

ІНШІ НОВИНИ