> Рудомайн разом з партнером ФК Кривбас продовжує допомагати Криворізькій територіальній обороні та Збройним силам України – Rudomain

Рудомайн разом з партнером ФК Кривбас продовжує допомагати Криворізькій територіальній обороні та Збройним силам України

Придбано чергову партію автомобілів, необхідних для наших захисників на передовій. Всього на потреби армії вже передано 31 позашляховик. 

Володимир Колос, директор компанії «Рудомайн» та віце-президент ФК «Кривбас»:

— Ми наполегливо працюємо та виконуємо свій громадянський обов'язок - надаємо допомогу військовим, які боронять нас від загарбників й це лише частина нашої допомоги. Здійснено чергову покупку автівок для наших воїнів. Ми передаємо автівки нашій армії. Це той невеличкий вклад, який ми, родина Кривбас, а я можу так всіх назвати, може зробити у нашу спільну перемогу, перемогу України.

Якщо хтось бажає приєднатися до на нас, на базі Футбольна Академія Кривбас працює волонтерський штаб, й я хочу подякувати усім хлопцям, які кожного дня збираються та допомагають нашій армії: це працівники ФК «Кривбас», Академії, «Рудомайну».

ІНШІ НОВИНИ