> Рудомайн відремонтував дорогу по вулиці Саранської – Rudomain

Рудомайн відремонтував дорогу по вулиці Саранської

До компанії «Рудомайн» звернулись мешканці селища КДЗ з проханням відремонтувати дорогу по вулиці Саранської Центрально-Міського району.

«Стан дороги цієї вулиці перебував в незадовільному стані, – коментує звернення заступник директора компанії Олег Подкопаєв. «У вересні-жовтні 2022 року, під час усунення наслідків ракетного удару по Карачунівській дамбі, дорога вулиці була значно ушкоджена вантажним транспортом.

На цій вулиці проживають діти та люди похилого віку. На території селища немає жодного закладу соціальної сфери — дошкільного дитячого закладу, школи, лікарні, амбулаторії, ФАПу, аптеки, пошти», — каже він.

Погодні умови погіршилися, і стало проблематично доїхати до будівель, що розташовані на цій вулиці. Люди були стурбовані, що в разі необхідності до них не зможе потрапити навіть швидка медична допомога.

Тому мешканці звернутись до компанії «Рудомайн» з проханням допомогти в ремонті покриття дороги від кінцевої зупинки КДЗ до будинку № 90 вулиці Саранської.

«Компанія відгукнулася, надала грейдера та працівників підприємства для того, щоб необхідні роботи по впорядкуванню дороги були виконані», — зазначає Олег Подкопаєв.

ІНШІ НОВИНИ