> Рудомайн вимагає закрити небо над Україною – Rudomain

Рудомайн вимагає закрити небо над Україною

Працівники «Рудомайна» звертаються до лідерів і парламентарів західних країн та керівництва НАТО з вимогою вжиття всіх необхідних заходів з метою негайного запровадження безпольотної зони над територією України.

«Це необхідно негайно зробити для захисту цивільного населення, об’єктів світової культурної спадщини, критичної інфраструктури, пошкодження яких може спричинити катастрофи світового рівня», — вважає директор підприємства Володимир Колос, який підписав лист від імені трудового колективу.

Президентові Сполучених Штатів Америки

Президентові Французької Республіки

Канцлеру Федеративної Республіки Німеччини

Прем’єр-міністру Великої Британії

Генеральному Секретареві НАТО

Урядам і парламентам країн-членів НАТО

Послам та дипломатичному корпусу всіх держав НАТО

Звернення трудового колективу ТОВ «Рудомайн»

Ми, працівники ТОВ «Рудомайн», дбаючи про забезпечення прав і свобод людини, спираючись на європейську ідентичність українського народу й незворотність європейського та євроатлантичного курсу України, виступаємо за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та мир в Європі.

Із самого початку підступного та безпідставного вторгнення в Україну Російська Федерація систематично здійснює військові напади, у тому числі й з повітря, на житлові будинки, лікарні, дитячі садки, школи та інші об’єкти цивільної інфраструктури в Україні, знищує культурні пам’ятки, об’єкти критичної інфраструктури, пошкодження яких може призвести до техногенної катастрофи загальносвітового масштабу, зокрема на хімічні склади та підприємства, місця зберігання особливо небезпечних відходів, атомні електростанції та ін.

Росія випустила декілька сотень оперативно-тактичних ракет наземного й морського базування типу «Іскандер» і «Калібр» по мирним містам і селам України, нанесла удари засобами касетного бомбометання та вакуумними боєприпасами.

Щоденно фіксуються численні воєнні злочини, що вчиняються Збройними силами Російської Федерації під керівництвом їх Президента Володимира Путіна. Щогодини ми втрачаємо найкращих синів і дочок українського народу, тисячі людей, включаючи дітей, зазнали поранень або були змушені покинути свої домівки. Російські військові з небаченою жорстокістю знищують житлові будинки, лікарні, дитячі садочки й школи, холоднокровно вбивають мирне населення. Армія Путіна обстрілює гуманітарні коридори, ігноруючи наші прохання дати можливість вивезти жінок, дітей, сиріт, маломобільних громадян. Кремлівські вояки беруть у заручники мирне населення, прикриваючись ним як живим щитом.

Унаслідок постійних артобстрілів місто Харків, населені пункти Сумської, Чернігівської, Донецької та Луганської області перебувають на межі гуманітарної катастрофи. Деякі з цих міст та сіл вже практично знищені. Жителям, які переважно перебувають в укриттях та підвалах, бракує продуктів, питної води та медикаментів, відсутні медичне обслуговування, електрика та опалення. Від обстрілів сильно постраждали будинки та соціальна інфраструктура. Деякі міста й села повністю заблоковані, без можливості забезпечення продуктами та навіть ліками першої потреби.

Ці криваві злочини путінського режиму є кричущим порушенням норм міжнародного гуманітарного права й вимагають негайного припинення та розслідування як міжнародні воєнні злочини.

Російські окупаційні сили захопили Чорнобильську та Запорізьку АЕС. Війська Російської Федерації також ведуть бойові дії в безпосередній близькості від інших атомних електростанцій, що загрожує екологічною та гуманітарною катастрофою не лише Україні та Європі, а й усьому світу.

Україна відчайдушно бореться з агресором за свою незалежність, за європейський вибір українського народу, бореться за всі ті цінності, що є фундаментальними для Європейського Союзу й усього демократичного світу. Ця війна є боротьбою за існування таких понять як повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права та права людини для всього світу. Українська армія та весь український народ стали на захист своєї Батьківщини, свого історичного та цивілізаційного вибору.

Трудовий ТОВ «Рудомайн», вітаючи схвалення понад двома третинами держав-членів Організації Об’єднаних Націй Резолюції Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй (А/ES-11/L.1) «Агресія проти України» 02 березня 2022 року, звертається з вимогою вжиття всіх необхідних заходів з метою негайного запровадження безпольотної зони над територією України для захисту цивільного населення, об’єктів світової культурної спадщини, критичної інфраструктури, пошкодження яких може спричинити катастрофи світового рівня.

ІНШІ НОВИНИ