> Рудомайн взяв участь у міжнародному науковому конгресі – Rudomain

Рудомайн взяв участь у міжнародному науковому конгресі

В жовтні 2022 року відбувся V Міжнародний науковий конгрес «SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE - 2022», організатором якого виступив Державний університет економіки та технологій (м. Кривий Ріг).

В цьому році участь у події взяли понад 500 учасників та експертів з 20 країн - Бельгії, Великобританії, Грузії, Італії, Індії, Ізраїлю, Казахстану, Латвії, Литви, Німеччини, Норвегії, Перу, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, США, Таджикистану, України, Узбекистану.

Було представлено понад 70 наукових та навчальних закладів.

В рамках конгресу відбулось також засідання дискусійної панелі «Інновації в металургійній та гірничодобувній промисловості, технологічні та інженерні тренди», присвяченої наступним питанням:

зеленої металургії,
переоснащення гірничо-металургійної галузі,
екології,
освоєння нових технологій литва,
енергетичного рециклінгу,
модифікування напівпровідників,
розробки математичних моделей інтелектуальних систем управління металургійними процесами,
перспективам використання бурової хімії при бурінні вибухових свердловин,
прогнозування довговічності та надійності обладнання,
досвіду співпраці гірничо-металургійних підприємств із закладами вищої освіти з метою підготовки кваліфікованих фахівців для галузі.

Панельне засідання відкрили в.о. ректора Державний університет економіки і технологій Шайкан Андрій Валерійович, заступник директора з соціальної роботи та зв’язкам з органами влади ТОВ «РУДОМАЙН» Подкопаєв Олег Миколайович, в.о. завідувача кафедри Інжинірингу з галузевого машинобудування Навчально-наукового технологічного інституту Державного університету економіки і технологій Засельський Володимир Йосипович.

«Моя особиста думка, що промисловість та наука повинні бути обов'язково пов'язані між собою. Тому я завжди вітаю наукові заходи, які відбуваються за участі промислових підприємств, що на практиці випробовують наукові досягнення. А підприємства, своєю чергою, що хочуть працювати серйозно та надовго, повинні фінансувати розвиток наукової думки. Підприємство «Рудомайн» завжди вдосконалює свої технології для мінімізації впливу виробництва на довкілля», — підкреслив Олег Подкопаєв.

ІНШІ НОВИНИ