> З Днем енергетика України! Вашій увазі бліц-інтерв’ю з начальником Служби головного енергетика підприємства «Рудомайн» Сергієм Коверним – Rudomain

З Днем енергетика України! Вашій увазі бліц-інтерв’ю з начальником Служби головного енергетика підприємства «Рудомайн» Сергієм Коверним

Добрий день Сергій, вітаю з професійним святом! Розкажіть будь-ласка, які головні завдання та функції у Служби головного енергетика якою ви керуєте?

Добрий день, моя роль полягає в забезпеченні безперебійності та надійності енергетичного забезпечення всіх відділів підприємства Рудомайн. Від встановлення електророзеток до розробки та впровадження електросхем — моє відділення відповідає за весь енергетичний ланцюг підприємства.

Які інновації сьогодні існують на підприємстві для покращення енергоефективності?

Сьогодні ми активно впроваджуємо інноваційні технології, такі як світлодіодні лампи, частотні перетворювачі та енергоефективні насосні станції. Також проводимо техніко-економічні розрахунки для застосування альтернативних джерел енергії.

Добре, дякую. Розкажіть про взаємодію з іншими підрозділами для якомога більш ефективного використання енергії?

Наш відділ активно співпрацює з усіма підрозділами підприємства. Ми розробляємо стратегії спільно з водопостачанням, теплопостачанням та іншими, щоб максимізувати ефективне використання енергії та ресурсів.

Тепер давайте поговоримо про плани розвитку альтернативних джерел енергії на підприємстві. Чи є рухи у цьому напрямку?

Наразі ми активно вивчаємо можливості розвитку альтернативних джерел енергії та вже вводимо їх в дослідно-промислову експлуатацію. Плануємо масштабне впровадження з урахуванням техніко-економічних аспектів.

Відомо, що минулого року в Україні сталися довготривалі блекаути через атаки рашистів на енергосистему України. Як підприємству вдалося забезпечити неперервне функціонування під час цих випадків?

Враховуючи минулорічні атаки на енергосистему України ми вже були підготовлені до подібних викликів, забезпечивши наші об'єкти генераторними установками та акумулюючими ємностями для збереження неперервного функціонування під час блекаутів, спричинених через ці атаки.

Дякую, і фінальне запитання: Які заходи були зроблені для підвищення енергоефективності на рівні підприємства в цілому?

Так, ми активно впроваджуємо програми з підвищення енергоефективності, сприяємо використанню сучасного обладнання та освітлювальних систем, а також проводимо навчання наших працівників щодо більш раціонального використання енергії.

ІНШІ НОВИНИ