> Влада Кривого Рога високо оцінює виробничі завдання компанії, вклад в укріплення критичної інфраструктури міста і допомогу захисникам на передовій – Rudomain

Влада Кривого Рога високо оцінює виробничі завдання компанії, вклад в укріплення критичної інфраструктури міста і допомогу захисникам на передовій

«Рудомайн», як і інші криворізькі промислові підприємства, в складних умовах воєнного стану зберігають робочі місця, підтримують економіку та обороноздатність країни й міста.

«Кривий Ріг сталеве місто, місто - фортеця, а криворіжці мужні та самовіддані. Про це свідчать героїчні перемоги наших бійців на полі бою, й те, як місто змогло за короткий час об’єднатися й перелаштуватися під військові потреби. Коли ворог був на підступах до міста було найважче, однак криворіжці згуртувалися: будували блокпости, плели сітки, готували їжу для солдат та шили форму. А наші промислові підприємства з перших днів повномасштабного вторгнення росії стали тісно працювати з Військовою адміністрацією міста для його захисту», — підкреслив виконуючий обов’язки міського голови, заступник голови ради оборони міста Юрій Вілкул.

Він провів на нашому підприємстві виїзну робочу нараду, де високо оцінив виробничі завдання «Рудомайна», його вклад в укріплення критичної інфраструктури Криворіжжя, будівництва блокпостів та захисних споруд й допомогу захисникам на передовій.

Працівники компанії, які брали беспосередню участь в усуненні наслідків обстрілів інфраструктурних об'єктів міста, отримали міські відзнаки за їхній вклад в ліквідацію наслідків ракетних ударів по гідротехнічнім спорудам. Нагороди отримали машиністи екскаватора Андрій Шевчік, Віктор Гаврюков, Юрій Богатинський, Микола Побережний.

«Дуже важко переоцінити те, що ви зробили, коли ракета попала в Карачунівську дамбу. І за лічені години зробили так, щоб цей прорив був закритий і більш 120 будинків та помешкань не були підтоплені. Я впевнений, що разом с такими людьми як ви буде наша перемога», — звернувся до працівників підприємства Юрій Вілкул.

Робітники підприємства кажуть, що тоді працювали вдень і вночі, попри загрозу нових ракетних ударів. Водій Антон Дехтярьов згадує: «Як раз в черзі стояли, коли був прильот на дамбу. Тоді всі злякались, але ніхто нікуди не тікав, всі чекали та далі працювали».

Виконуючий обов’язки міського голови зазначив, що підприємство дотримується соціальних зобов’язань, навіть у складний воєнний час. «Рудомайн» зберіг робочі місця і сплачує податки — місцевий бюджет отримав 56 303 256 грн. Колектив не тільки тримає економічний фронт, а й допомагає переселенцям, підтримує своїх земляків, які воюють на передовій. На благодійні цілі та допомогу захисникам міста (в тому числі ТРО) підприємством виділено понад 30 млн грн.

Костянтин Караманіц, засновник компанії, наголосив: «Якби не війна, наші плани втілювались би в життя швидше та ефективніше. Однак, і в такі скрутні часи підприємство знаходить можливості працювати. Зараз ми повинні тримати економічний «фронт» і не підвести своїх земляків, які воюють на передовій. Від нашого підприємства на фронті боронять країну майже 300 справжніх героїв, якими ми безмежно пишаємося, та дякуємо за можливість жити та працювати під мирним небом. Ми їх підтримуємо та допомагаємо.

Наше підприємство надає допомогу не тільки армійцям, ми з перших днів російського вторгнення підтримуємо вимушених переселенців, які тимчасово покинули свої домівки і оселилися у Кривому Розі. Також в академії ФК «Кривбас», генеральним партнером якого є наше підприємство, тренуються діти з тимчасово переміщених родин. У той час, коли ворог намагається нас залякувати, ми і надалі будемо продовжувати допомагати один одному, тому що тільки разом вистоїмо та переможемо!»

ІНШІ НОВИНИ